X

لوازم ساخته شده از ورق استیل سیاه

02135089 شماره تماس
استنلس استیل سیاه
ورق استیل سیاه یکی از انواع استیل است که امروزه در ساخت لوازم آشپزخانه کاربرد گسترده تری دارد. به خصوص در ساخت یخچال آشپزخانه از محبوبیت بالاتری برخوردار شده است.
گروه فلز
گروه فلز

معرفی ورق استنلس استیل سیاه

معرفی ورق استنلس استیل سیاه
03/09/2022

قیمت ورق استیل؛ فروش انواع ورق استیل صنعتی و ورق استنلس استیل در آلیاژ و ضخامت های مختلف.با حرفه ای ها خرید کنید تلفن: 35089-021

 

ورق استیل

در نگاه اول وقتی کلمه ورق استیل را می شنویم، ناخودآگاه ذهنمان به سمت تجهیزات آشپزخانه می رود. این تجهیزات شامل سینک ظرفشویی، اجاق گاز، هود، یخچال و . . . می باشد و از آنجا که زندگی مدرن روز به روز در حال پیشرفت است، طرح ها و ایده های جدیدی روانه بازار می شوند. از جمله این طرح ها می توان به استیل سیاه اشاره کرد، که اخیراً محبوبیت زیادی کسب کرده است. علت این محبوبیت ظاهر بسیار زیبای آن می باشد که اگر به آن، کیفیت فوق العاده ای را نیز نسبت دهیم، جذابیت آن را نیز خود به خود افزایش داده ایم.

با گذشت زمان، انسان مدرن خواستار تغییر می شود و لازمه این تغییر، بروز شدن است، به طوری که به عنوان مثال، ورق استیل که به خودی خود دارای رنگی یکنواخت است، وقتی با موادی خاص ترکیب می شود، با حفظ خواص، محصولی جدید ایجاد می کند که همین جدید بودن، نیاز افرادی که خواهان تغییرات هستند را برطرف می کند. مثلاً استنلس استیل سیاه، برخلاف ورق استیل معمولی که با کوچکترین تماسی لک می شود، ضد لک بوده و اثر انگشت روی آن باقی نمی ماند که همین ویژگی باعث می شود زمان کمتری جهت نظافت آنها صرف شود.

ترکیب شیمیایی استنلس استیل سیاه همان ترکیب آهن، کروم، سیلیسیم، نیکل و کربن است که عمده محصولات ورق استیل را تشکیل می دهد، با این تفاوت که دارای پوششی محافظتی از جنس پلیمر می باشد که سطحی مات و سیاه رنگ دارد. استنلس استیل سیاه همانند ورق استیل معمولی با دوام است، اما دارای یک پوشش قدرتمند تر و زیباتر می باشد.

یکی از مواردی که در مورد استنلس استیل سیاه مطرح است، تطبیق محصولات آن با هر رنگ و سلیقه می باشد، به این شکل که اهمیتی ندارد رنگ کابینت ها یا ظاهر دیوار ها و سطح آشپزخانه به چه شکلی باشد، وقتی این محصولات وارد محیط شوند، نتیجه ای غیر منتظره با حس عمیق رضایتمندی را همراه خواهد داشت.

برخی شرکت های مطرح تولید کننده لوازم آشپزخانه در سطح جهان از سال 2015 میلادی شروع به تولید محصولات با استفاده از ورق استیل سیاه معروف به BSS نمودند که نمودارهای آماری از افزایش محبوبیت و کشش مشتریان به این محصولات حکایت دارند، به طوری که نرخ فروش محصولاتی که با استیل سیاه ساخته شده اند از سال 2016 تاکنون روند صعودی به خود گرفته و رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است.

با گذشت زمان و قرار گرفتن در معرض عناصر و عوامل مختلف، پوشش قدرتمند روی ورق استیل سیاه ممکن است نشانه هایی از سایش، کاهش براقیت، گچی شدن و از دست دادن رنگ را نشان دهد. برنامه ای مستمر و منظم در زمینه ی تمیز کاری، به حذف جرم، کثیفی و سایر تجمعات مضری که به آسیب شدت می بخشند، کمک خواهد کرد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید