درباره ما

02135089 شماره تماس

گروه فلز مجموعه ای بازرگانی می باشد که فعالیت حرفه ای خود در زمینه واردات ورق های استنلس استیل (فولاد زنگ نزن) را از سال 1371 آغاز نموده است. استنلس استیل یک کالای وارداتی بوده و در کشور تولید نمی شود. از طرفی شاخه های مختلف صنعتی از نفت و گاز گرفته تا تولید کنندگان لوازم خانگی و تجهیزات صنایع غذایی جهت پیشبرد اهداف خود نیازمند این فولادها هستند. به همین جهت، این مجموعه با واردات انواع ورق های استنلس استیل و عرضه در میان واحدهای صنعتی توانسته گامی مهم در جهت پشتیبانی و تامین نیاز صنعتگران بردارد. 
واردات استنلس استیل توسط گروه فلز از برترین کمپانی های تولید کننده فولاد در دنیا صورت می پذیرد. به همین دلیل محصولات این شرکت دارای گواهینامه کنترل کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. همچنین گواهینامه کنترل کیفیت تولید کننده نیز توسط شرکت های بین المللی بازرسی فنی که مورد تایید سازمان استاندارد هستند مورد بازنگری و تایید قرار می گیرد. 
تسلط بر انجام امور بازرگانی، ترخیص کالا و امور گمرکی، رعایت استانداردها و اصول کنترل کیفیت، مناقصه و عقد قراردادهای تجاری، بازاریابی نوین و از سوی دیگر تسریع در تامین کالا به همراه کاهش بهای تمام شده و رعایت اصول مشتری مداری تضمین کننده موفقیت این شرکت و جلب رضایت مشتریان بوده است. 


 

تماس بگیرید